خرید عمده جار شیشه ای کوچکبرای خرید عمده انواع جار شیشه ای کوچک از شرکت دینا به راحت ترین شیوه ی ممکن میتوان اقدام نمود و تنها از طریق یک تماس با بخش فروش این شرکت جار شیشه ای کوچک مورد نیاز را سفارش داد. جارهای شیشه ای تولیدی شرکت دینا در عین داشتن کیفیت بسیار بالا دارای مناسب ترین و کمترین قیمت ممکن نیز میباشند. در ادامه انواع جار شیشه ای کوچک تولیدی این شرکت را معرفی مینماییم.

جار شیشه ای کوچک

جار شیشه ای به طور کلی ظرفی شیشه ای ست که دارای دهانه ای گشاد میباشد و بر اساس ظاهر، اندازه و ویژگی هایی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که یکی از این دسته ها جارهای شیشه ای کوچک است که به نسبت سایر جارهای شیشه ای دارای حجم کمی میباشد و اغلب برای

 • بسته بندی اشانتیون محصولاتی چون عسل، مربا، ترشیجات، زیتون و…
 • بسته بندی تستر محصولات
 • بسته بندی محصولات گران قیمت مانند زعفران، خاویار، ژل رویال و…
 • بسته بندی محصولاتی که به حجم کمی نیاز دارند مانند ادویه جات و…
 • تزئین دکور و به عنوان ظروف دکوری مانند جا شمعی
 • و…

مورد استفاده قرار میگیرند. این جارهای شیشه ای را میتوان به دو دسته ی جارهای شیشه ای خیلی کوچک که از آن ها با عنوان جارهای شیشه ای تستر یاد میشود و جارهای شیشه ای نسبتا کوچک اشاره نمود. جارهای شیشه ای تستر را میتوانید در ابتدای کاتالوگ محصولات سایت با همین عنوان مشاهده نمایید و جارهای شیشه ای نسبتا کوچک در میان سایر محصولات کاتالوگ قابل مشاهده اند.

جار شیشه ای کوچک

قیمت جار شیشه ای

قیمت جارهای شیشه ای به موارد بسیاری وابسته است مواردی چون
 • مدل
 • سایز
 • تعداد خرید
 • زمان خرید
 • و…

از همین رو نمیتوان قیمت دقیقی را برای جارهای شیشه ای عنوان کرد و پیش از سوال در خصوص قیمت باید جار شیشه ای مدنظرمان را انتخاب نماییم و تعداد مورد نیازمان را نیز در خاطر داشته باشیم و پس از آن میتوانید برای اطلاع از قیمت با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس حاصل نموده و از قیمت جار شیشه ای مدنظر خود مطلع گردید البته لازم به ذکر است که لازم نیست در خصوص قیمت جارهای شیشه ای نگران باشید و لازم است بدانید که این ظروف به نسبت مزایای بسیاری که دارند از قیمت ارزان و مناسبی نیز برخوردار هستند.

قیمت جار شیشه ای

خرید اینترنتی جار شیشه ای

برای خرید جارهای شیشه ای راه های فراوانی وجود دارد که بهترین راه را در مقدمه معرفی نمودیم که این راه خرید غیر حضوری از شرکت دینا که بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای در ایران است بود. بدین منظور تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید و پس از آن در مقصد مورد نظرتان تحویل بگیرید. علاوه بر خرید اینترنتی به صورت حضوری نیز میتوانید اقدام نموده و با مراجعه به کارخانجات شرکت دینا جارهای شیشه ای مورد نیاز خود را خریداری نمایید.
خرید اینترنتی جار شیشه ای

مرکز فروش جار شیشه ای در تهران

از آنجاییکه شرکت دینا صاحب دو کارخانه در اصفهان و تهران است این دو استان را میتوان به عنوان مراکز فروش جارهای شیشه ای شناخت. بله، مرکز فروش جار شیشه ای در تهران شرکت دیناست زیرا که صاحب بزرگترین کارخانه تولیدی جارهای شیشه ای در این استان میباشد و بنابر این برای خرید این جارهای شیشه ای در اصفهان و تهران علاوه بر خرید اینترنتی، میتوانید به کارخانه نیز مراجعه نموده و جارهای شیشه ای مدنظرتان را پس از انتخاب و در صورت موجود بودن خریداری نمایید و در صورتیکه موجود نبود سفارش دهید تا در اسرع وقت توسط شرکت دینا تولید گردیده و به دست شما برسد.