مرکز فروش جار شیشه ای کوچکبرای خرید جار شیشه ای کوچک بدون شک بهترین را مراجعه به مرکز فروش جار شیشه ای کوچک است. مرکز فروش جار شیشه ای کوچک بدون شک شرکت تولید کننده آن میباشد. بنابر این شرکت دینا که بزرگترین تولید کننده جار شیشه ای در ایران است را میتوان به عنوان مرکز فروش جار شیشه ای کوچک در ایران شناخت. در ادامه در خصوص انواع جار شیشه ای کوچکی که توسط این شرکت به فروش میرسد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شیشه جار کوچک

به طور کلی جارهای شیشه ای را میتوان همان شیشه هایی دانست که دارای دهانه ای تقریبا گشاد میباشند و درب های مختلفی دارند. این ظروف دارای سایزهای مختلفی هستند که هر کدام از آن ها کاربردهای مختلفی را شامل میشوند. به جارهای شیشه ای که به نسبت سایر جارهای شیشه ای دیگر دارای سایز کوچکتری میباشند جارهای شیشه ای کوچک میگویند. جارهای شیشه ای کوچک انواع مختلف و کاربردهای بسیاری دارند. از انواع این جارهای شیشه ای میتوان به جارهای شیشه ای تستر که دارای مدل های
 • گرد
 • چهارگوش
 • شش گوش
 • چهارگوش ساده
 • شکلاتی

میباشد، اشاره کرد. جارهای شیشه ای تستر دارای سایزی در حدود 56 گرم بر حسب عسل و 40 سی سی بر حسب آب هستند که تصاویر مربوط به این دسته را میتوانید در ابتدای کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید. انواع دیگر جارهای شیشه ای کوچک را نیز در کاتالوگ محصولات سایت میتوانید بیابید.

شیشه جار کوچک

جار شیشه ای ادویه

به طور کلی جارهای شیشه ای دارای کاربردهای فراوانی چون
 • بسته بندی تستر محصولاتی مانند عسل، مربا، ترشیجات و…
 • بسته بندی اشانتیون محصولات
 • بسته بندی محصولات گران قیمتی چون زعفران، خاویار، ژل رویال و…
 • بسته بندی محصولاتی که برای بسته بندی به حجمی کمی نیاز دارند مانند ادویه جات
 • استفاده به عنوان ظروف زینتی مانند جاشمعی
 • و…

میباشند. ارائه ی تستر و اشانتیون محصولات میتواند تبلیغ خوبی برای محصول به حساب بیاید و موجب جذب مشتری به محصول و در نهایت افزایش فروش گردد بنابر این جارهای شیشه ای کوچک در این جا و به منظور بسته بندی تستر و اشانتیون بسیار کاربردی هستند. اما رایج ترین استفاده جارهای شیشه ای کوچک بسته بندی محصولات گران قیمت و بسته بندی محصولاتی میباشد که به حجم کمی نیاز دارند و یکی از رایج ترین مواد غذایی که برای بسته بندی به حجم کمی نیاز دارد ادویه جات هستند. برای بسته بندی ادویه جات از همان جارهای شیشه ای تستر که بالاتر معرفی شد میتوان استفاده نمود. البته علاوه بر بسته بندی، جارهای شیشه ای کوچک برای نگهداری ادویه جات و به عنوان سرویس ادویه جات در آشپزخانه نیز کاربردی هستند.

جار شیشه ای ادویه

خرید جار شیشه ای

برای خرید جارهای شیشه ای راه های بسیاری وجود دارد که در مقدمه به بهترین آن ها یعنی خرید از مرکز فروش جار شیشه ای کوچک که همان تولید کننده جارهای شیشه ای میباشد اشاره شد. بزرگترین تولیدکننده جارهای شیشه ای در ایران نیز شرکت دینا میباشد که در راستای فروش جارهای شیشه ای کوچک در انواع مختلف نیز فعالیت گسترده و تاثیر گذاری در بازار پیش گرفته است. برای خرید از این مرکز فروش جار شیشه ای کوچک تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش این شرکت تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید تا سفارش شما ثبت و در اسرع وقت برای شما ارسال گردد.
خرید جار شیشه ای

مرکز فروش جار شیشه ای در تهران

شرکت دینا صاحب دو کارخانه در شهرهای اصفهان و تهران میباشد از همین رو به عنوان مرکز فروش جار شیشه ای در این دو شهر شناخته میشود. البته این بدان معنا نیست که خرید جارهای شیشه ای از این شرکت تنها در این دو شهر امکان پذیر است، خیر. بلکه به روش مطرح شده یعنی تماس با بخش فروش شرکت دینا میتوان از هر کجای ایران جارهای شیشه ای مورد نیاز را از این شرکت خریداری نمود. این شرکت علاوه بر جارهای شیشه ای کوچک انواع ظروف شیشه ای دیگری که نام آن ها در زیر ذکر شده است را تولید و عرضه مینماید: