قیمت خرید بطری شیشه ای دلستر قیمت خرید بطری شیشه ای دلستر با خرید مستقیم از تولید کننده ی بطری های شیشه ای بسیار ارزان میباشد و میتواند سود بسیاری را برای تولید کنندگان محصولاتی داشته باشد که با این ظروف بسته بندی میگردند محصولاتی چون مواد غذایی مختلف، نوشیدنی ها و… . بنابر این ما تصمیم گرفتیم که در ادامه ی این مطلب ضمن معرفی انواع بطری شیشه ای دلستر، تولید کننده ی مطرح بطری های شیشه ای در ایران را نیز به شما معرفی نماییم تا در صورت تمایل خرید خود را از آن ها انجام دهید.

بطری دلستر شیشه ای

بطری شیشه ای دلستر به طور کلی میتواند دارای مدل های بسیار مختلفی باشد مدل هایی چون:
  • بطری های شیشه ای استوانه ای
  • بطری های شیشه ای کتابی
  • بطری های شیشه ای ویمتو
  • بطری های شیشه ای پارامیس
  • و…

اما یکی از رایج ترین مدل هایی که به منظور بسته بندی دلستر مورد استفاده قرار میگیرد و دارای سایز مناسبی برای بسته بندی دلسترهای تک نفره میباشد، بطری شیشه ای تشتک خور یا به عبارت دیگر بطری شیشه ای ایستکی ست. این مدل از بطری های شیشه ای دارای رنگ های مختلفی میباشند و در یک سایز عرضه میگردد و پیش از این در مطالب گوناگونی به طور اختصاصی و مفصل معرفی گردیده است که دو نمونه از آن مطالب را در زیر معرفی کرده ایم و شما میتوانید با کلیک بر روی نام آن ها واردشان گردید.

لازم به ذکر است که به منظور مشاهده ی تصاویر مربوط به مدل های دیگر و اطلاع از سایزبندیشان میتوانید به کاتالوگ محصولات جار و بطری شیشه ای مراجعه نمایید.

بطری دلستر شیشه ای

قیمت بطری شیشه ای رنگی

به طور کلی بطری های شیشه ای مطابق با ویژگی هایی که دارند (رنگ، سایز، ظاهر و…) در دسته های مختلفی قرار میگیرند که یکی از آن دسته ها بطری های شیشه ای رنگی هستند. بطری شیشه ای تشتک خور نیز مطابق با رنگ بندی که دارد در دسته ی بطری های شیشه ای رنگی قرار میگیرد. قیمت بطری های شیشه ای رنگی بسیار وابسته به زمانی ست که شما قصد خرید آن ها را دارید از همین رو نمیتوان قیمت دقیقی برای آن ها عنوان نمود. اما شما میتوانید هر زمان که قصد خرید و یا اطلاع از قیمت بطری های شیشه ای را داشتید از طریق شماره های درج شده در بخش تماس با مای سایت با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

قیمت بطری شیشه ای رنگی

کارخانه بطری شیشه ای

شرکت دینا یکی از بزرگترین تولید کنندگان جارها و بطری های شیشه ای در ایران میباشد که صاحب دو کارخانه در اصفهان و تهران بوده و انواع بطری های شیشه ای مورد نیاز صنایع و صاحبان بورس فروش بطری های شیشه ای را در سرتاسر ایران تامین مینماید. خرید بطری شیشه ای دلستر نیز از شرکت دینا امکان پذیر میباشد که در ادامه در خصوص آن به صورت مفصل تر توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.
کارخانه بطری شیشه ای

خرید بطری شیشه ای دلستر

خرید بطری شیشه ای دلستر از شرکت دینا به دو صورت:

  1. حضوری
  2. غیرحضوری

امکان پذیر میباشد که به منظور خرید حضوری لازم است به دفتر فروش این شرکت که آدرس آن در انتهای سایت درج گردیده است مراجعه نمایید. اما به منظور خرید غیرحضوری میتوانید با استفاده از امکانی که شرکت دینا به منظور رفاه حال مشتریان خود فراهم نموده است از هر کجای ایران که هستید تنها از طریق یک تماس با بخش فروش شرکت دینا اقدام به سفارش بطری های شیشه ای مود نیاز نموده و سپس سفارشات خود را در اسرع وقت و در مکان مورد نظرتان از باربری های مربوطه تحویل بگیرید. بدین منظور میتوانید از شماره های درج شده در بخش تماس با مای سایت استفاده نمایید. لازم به ذکر است که ثبت سفارش در شرکت دینا تنها به صورت عمده و با بیش از 100 عدد امکان پذیر میباشد.