دوشنبه , ژوئن 20 2022
خانه / جار شیشه ای / مرکز فروش شیشه زیتون

مرکز فروش شیشه زیتون

مرکز فروش شیشه زیتونمرکز فروش شیشه زیتون انواع شیشه زیتون را به منظور بسته بندی و نگهداری انواع زیتون های مختلف (ترشی زیتون، زیتون پرورده، زیتون معمولی و…) تولید و عرضه میکند که از آن ها با عنوان جارهای شیشه ای یاد میشود. و از آنجاییکه یکی از قطب های تولید کننده زیتون، ایران است نیاز به جارهای شیشه ای برای بسته بندی آن ها بسیار احساس میگردید، بنابر این شرکت دینا برای خدمت رسانی هر چه بیشتر مسئولیت تولید این ظروف را به عهده گرفت و انواع شیشه زیتون تولیدی خود را با مناسب ترین قیمت ممکن در اختیار صنایع و تولید کنندگان زیتون قرار داد. در ادامه در خصوص انواع شیشه های زیتون تولیدی این شرکت، مزایای استفاده از آن ها و کلا ویژگی هایشان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شیشه زیتون

شیشه زیتون به گفته ی سازمان غذا و داروی جهانی از بهترین ظروفی ست که میتوان برای بسته بندی و نگهداری زیتون مورد استفاده قرار داد. این گفته ی سازمان غذا و داروی جهانی بدون شک با توجه به نتایج آزمایشات فراوانی عنوان شده است که نتایج تعدادی از این آزمایشات در زیر ذکر شده اند:

  1. جارهای شیشه ای و به طور کلی ظروف شیشه ای با سایر محصولات و مواد غذایی واکنش شیمیایی ایجاد نکرده و بنابر این از خواص مواد غذایی محافظت میکند.
  2. جارهای شیشه ای سبب تغییر رنگ، بو و طعم مواد غذایی در طولانی مدت نمیگردند.
  3. جارهای شیشه ای از رشد باکتری ها تا حد امکان در مواد غذایی جلوگیری میکند.
  4. جارهای شیشه ای قابل شستشو هستند.
  5. جارهای شیشه ای قابل نگهداری در انواع محیط ها من جمله یخچال، کابینت و… میباشند.
  6. جارهای شیشه ای از ورود هر امل خارجی مانند حشرات و… به درون مواد غذایی جلوگیری میکنند.
  7. و…

و به طور خلاصه اگر بخواهیم مزایای استفاده از جارهای شیشه ای را در بسته بندی محصولات در یک جمله خلاصه کنیم باید بگوییم که، استفاده از جارهای شیشه ای برای بسته بندی مواد غذایی علی الخصوص زیتون موجب جلب توجه و جذب مشتری و در نهایت افزایش چند برابری فروش محصول مورد نظر میگردد.

شیشه زیتون

فروش شیشه زیتون

فروش شیشه زیتون به عهده ی تولید کنندگان جارهای شیشه ای و ظروف شیشه ای در ایران است که همانطور که در مقدمه اشاره شد شرکت دینا یکی از بزرگترین تولید کنندگان جارهای شیشه ای و شیشه های انواع زیتون (زیتون پرورده، ترشی زیتون و…) در ایران است که انواع جار شیشه ای را در مدل های مختلف تولید کرده و به دو صورت حضوری و غیر حضوری به فروش میراند. به صورت حضوری در تهران و اصفهان و به صورت غیر حضوری در سرتاسر ایران.
تعدادی از مدل های جارهای شیشه ای تولیدی شرکت دینا که برای بسته بندی زیتون مناسب میباشند عبارتند از:

برای مشاهده ی تصاویر مربوط به هر مدل، مدل های بیشتر و ویژگی هایی مربوط به آن ها (سایزبندی، ابعاد و…) میتوانید به کاتالوگ محصولات سایت مراجعه نمایید.

فروش شیشه زیتون

شیشه صادراتی زیتون

سایر کشور ها به موارد و مزایایی که برای جارهای شیشه ای نام برده شد بسیار اهمیت میدهند از همین رو بسته بندی زیتون های صادراتی با جارهای شیشه ای میتواند تاثیر بسزایی در فروش این محصول در سایر کشور ها داشته باشد.

شیشه صادراتی زیتون

خرید اینترنتی جار شیشه ای

به منظور خرید انواع جار شیشه ای زیتون به صورت غیرحضوری و اینترنتی از شرکت دینا افراد میتوانند به راحت ترین شکل ممکن و تنها از طریق یک تماس با بخش فروش شرکت اقدام نموده و سفارش خود را ثبت کنند. پس از آن شرکت دینا جارهای شیشه ای سفارشیشان را به مقصد مورد نظرشان از طریق باربری ارسال مینماید. این امکان توسط شرکت دینا برای رفاه حال مشتریانش فراهم گردیده و با استفاده از آن افراد میتوانند از هر کجای ایران که هستند به راحتی و بدون صرفه هزینه و وقت اضافی جارهای شیشه ای مورد نیاز خود را تامین نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
کانال تلگرام: jarmarket@
پست الکترونیکی: jarmarket1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جار شیشه ای فانتزی

مرکز فروش جار شیشه ای فانتزی

  مرکز فروش جار شیشه ای فانتری انواع جارهای شیشه فانتزی را با بالاترین کیفیت …

مشاوره فروش
Send
کانال تلگرام