سه‌شنبه , ژانویه 18 2022
خانه / جار شیشه ای / قیمت جار شیشه ای چهارگوش ارزان

قیمت جار شیشه ای چهارگوش ارزان

قیمت جار شیشه ای چهارگوش ارزانقیمت جار شیشه ای چهارگوش و به طور کلی تر قیمت انواع جار شیشه ای به موراد بسیار زیادی بستگی دارد. مواردی چون کیفیت، زمان خرید، تعداد خرید، سایز جار شیشه ای مدنظر، فروشنده و… . به عنوان مثال هر چقدر که کیفیت بالاتر باشد قیمت جار شیشه ای چهارگوش نیز افزایش می یابد و یا بر خلاف آن هر چقدر انصاف فروشنده بیشتر باشد قیمت جار شیشه ای چهارگوش نیز کاهش می یابد. بنابر این بهترین راه برای خرید جارهای شیشه ای ارزان و با قیمت مناسب خرید جار شیشه ای با کیفیت از فروشنده ی با انصاف است. از همین رو در این مطلب ما بر این برآمدیم که ضمن معرفی انواع جارهای شیشه ای بهترین فروشنده و بهترین روش خرید جارهای شیشه ای را به شما معرفی نماییم تا شما بتوانید با خیال راحت و قیمت مناسب جارهای شیشه ای مدنظر خود را خریداری نمایید.

انواع مدل جار شیشه ای

به طور کلی جارهای شیشه ای مطابق با موارد متعددی به دسته های مختلفی تقسیم میشوند و از آن رو میتوان گفت که انواع متعددی دارند به عنوان مثال مطابق با سایزی که دارند به دو دسته ی جارهای شیشه ای کوچک و بزرگ تقسیم میشوند. مطابق با ظاهر و مدل نیز تعداد زیادی جار شیشه ای متفاوت وجود دارند که تعدادی از آن ها عبارتند از:

سایر مدل ها، تصاویر مربوط به هر مدل و تمامی ویژگی های هر مدل را نیز میتوانید تمام و کمال در کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید.
همانطور که مشاهده میکنید جار شیشه ای چهارگوش نیز مدلی از جارهای شیشه ای ست که در ادامه در خصوص آن مفصل تر صحبت خواهیم کرد و نحوه ی خرید آن را شرح خواهیم داد.

انواع مدل جار شیشه ای

قیمت انواع جار شیشه ای

همانطور که در مقدمه گفته شد قیمت جارهای شیشه ای به موارد متعددی وابسته است مواردی چون:

 • مدل
 • کیفیت
 • سایز
 • زمان خرید
 • قیمت مواد اولیه
 • کیفیت
 • انصاف فروشنده
 • و…

از همین رو نمیتوان قیمت دقیقی را به عنوان قیمت تمامی جارهای شیشه ای عنوان کرد و برای اطلاع از قیمت پیش از هر چیزی لازم است که مدل مدنظر را انتخاب نموده، پس از آن سایز، تعداد مورد نیاز و… و در نهایت بهترین فروشنده و تولید کننده را انتخاب نموده و از آن جویای قیمت شد. که در اینجا ما تنها به انتخاب مدل مدنظر که همان جار شیشه ای چهارگوش میباشد پرداخته ایم و لازم است که سایر مراحل را نیز به ثمر برسانیم. البته مواردی مانند سایز و… مواردی ست که شما باید مطابق با نیازتان آن ها را مشخص نمایید از همین رو ما راهنمایی خاصی نمیتوانیم در این موارد انجام دهیم اما در خصوص انتخاب فروشنده ی مناسب نکات بسیاری را در ادامه ذکر خواهیم کرد.

قیمت انواع جار شیشه ای

قیمت جار شیشه ای چهارگوش

جار شیشه ای چهارگوش همانطور که گفته شد مدلی از جارهای شیشه ای ست که در 6 سایزِ:

 1. 750 سی سی
 2. 400 سی سی
 3. 350 سی سی
 4. 250 سی سی
 5. 200 سی سی
 6. 40 سی سی

تولید گردیده و به بازار عرضه میگردد. این مدل یکی از با تنوع ترین مدل ها در سایز میباشد از همین رو برای موارد و کاربردهای بسیاری قابل استفاده میباشد. قیمت جار شیشه ای چهارگوش نیز به انتخاب سایز مدنظر و قاعدتا تعداد خرید شما بستگی دارد از همین رو پیش از سوال در خصوص قیمت لازم است که سایزهای مدنظر خود را انتخاب نموده باشید.

قیمت جار شیشه ای چهارگوش

جار شیشه ای ارزان

در این بخش لازم است که در خصوص با انصاف ترین فروشنده و تولید کننده جارهای شیشه ای صحبت کنیم تا شما بتوانید جارهای شیشه ای مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری نمایید. این فروشنده که خود بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای در ایران میباشد و صاحب دو کارخانه در استان های اصفهان و تهران است، شرکت دیناست. برای خرید از این شرکت به دو شیوه ی حضوری و غیرحضوری میتوان اقدام نمود.

جار شیهش ای ارزان

خرید اینترنتی جار شیشه ای

برای خرید غیرحضوری و اطلاع از قیمت جارهای شیشه ای تولیدی این شرکت تنها کافی ست که  از طریق شماره های درج شده در زیر با بخش فروش شرکت دینا ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
کانال تلگرام: jarmarket@
پست الکترونیکی: jarmarket1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جار شیشه ای کوزه ای با سایزهای مختلف

قیمت جار شیشه ای کوزه ای به عنوان یکی از مدل های پرطرفدار جارهای شیشه …

کانال تلگرام