خرید بطری شیشه ای ساده در تهرانبطری شیشه ای ساده که دسته ای از انواع بطری های شیشه ای میباشد از کاربردی ترین ظروفی ست که برای بسته بندی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. از همین رو صاحبان صنایع مختلفی که محصولاتشان قابل بسته بندی با بطری شیشه ای میباشد از افرادی هستند که دغدغه ی خرید بطری شیشه ای ساده را به صورت عمده و با قیمت ارزان دارند. و بدین منظور بدون شک لازم است که به مراکز خرید بطری شیشه ای ساده مراجعه نمایند. در این مطلب ضمن معرفی انواع بطری شیشه ای ساده و کاربردهای دقیق آن ها در خصوص یکی از بهترین مراکز خرید بطری شیشه ای ساده در تهران و انواع دیگر بطری های شیشه ای نیز صحبت خواهیم کرد. البته لازم به ذکر است که امکان خرید از این مرکز خرید نه تنها در تهران بلکه در سرتاسر ایران به صورت غیرحضوری وجود دارد.

بطری شیشه ای ساده

بطری های شیشه ای به طور کلی مطابق با ویژگی هایی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند. دسته هایی چون

که بطری های شیشه ای ساده نیز جز این دسته ها میباشند. بطری های شیشه ای ساده به نسبت ظاهری که دارند در مقابل بطری های شیشه ای فانتزی و رنگی قرار میگیرند. این بطری ها اغلب برای بسته بندی و نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی های مختلف کاربرد دارند. البته کاربردهای دیگری نیز دارند که در زیر به تمامی آن ها اشاره شده است:

  • بسته بندی نوشیدنی هایی چون نوشابه، دلستر، دوغ و…
  • بسته بندی مواد غذایی مانند سرکه، آبغوره، آبلیمو، انواع روغن ها، گلاب، عرقیات و…
  • بسته بندی محصولات بهداشتی مانند محلول های ضدعفونی کننده و…
  • نگهداری گل ها و گیاهان طبیعی و آبزی
  • و…

بطری شیشه ای ساده

خرید بطری شیشه ای ساده

برای خرید بطری شیشه ای ساده در ایران میتوان به مرکز تولید و فروش این بطری های شیشه ای یعنی شرکت دینا مراجعه کرد. شرکت دینا بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران است که صاحب دو کارخانه در اصفهان و تهران میباشد و از همین رو این دو استان را میتوان به عنوان مراکز فروش بطری های شیشه ای دانست. پیس از خرید بطری های شیشه ای بدون شک لازم است که مدل بطری های شیشه ای مدنظرمان را انتخاب نمایید. نام تعدادی از این مدل ها را در زیر عنوان کرده ایم اما برای مشاهده ی تمامی آن ها و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در خصوصشان لازم است که به کاتالوگ محصولات سایت مراجعه نمایید.
این مدل ها عبارتند از:
  • بطری های شیشه ای ویمتو
  • بطری های شیشه ای پارامیس
  • بطری های شیشه ای استوانه ای
  • و…

خرید بطری شیشه ای ساده

بطری شیشه ای یک لیتری

هر کدام از مدل های بطری های شیشه ای دارای سایز بندی میباشند و در سایزهای مختلفی عرضه میگردند که حجم آن ها نیز وابسته به سایز بندیشان است. بطری های شیشه ای یک لیتری در میان سایر سایزهای بطری های شیشه ای از کاربرد بیشتری بر خوردارند زیرا که اغلب افراد محصولات تولیدی خود را در حجم یک لیتر عرضه میکنند. از بطری های شیشه ای که دارای حجم یک لیتر میباشند میتوان به بطری های شیشه ای پارامیس اشاره کرد که تصاویر مربوط به این مدل را میتوانید در زیر مشاهده کنید.
بطری شیشه ای یک لیتری

آدرس مرکز فروش بطری شیشه ای در تهران

برای خرید حضوری از شرکت دینا لازم است که به کارخانجات تولیدی این شرکت و دفتر فروش آن مراجعه نمایید که ادرس دقیق آن ها در انتهای سایت درج گردیده اند. اما شرکت دینا برای رفاه حال مشتریانی که امکان خرید حضوری و مراجعه به اصفهان و تهران را ندارند امکان خرید غیرحضوری را فراهم نموده است و بدین منظور تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا ارتباط برقرار نموده و بطری های شیشه ای مدنظرتان را سفارش دهید.