جمعه , ژوئن 18 2021
خانه / جار شیشه ای باکیفیت / قیمت خرید انواع جار شیشه ای ترشی

قیمت خرید انواع جار شیشه ای ترشی

 

از جار های شیشه ای امروزه در بسته بندی و نگهداری انواع مواد مخصوصا مواد غذایی استفده می شوند. جار شیشه ای نوعی طرف از جنس شیشه ای با دهانه ای نسبتا گشاد است که به دلیل اثبات کارآمدی آن بسیار پرطرفدار شده است. جار های شیشه ای برخلاف ظروف فلزی و پلاستیکی دارای مزایای بیشتر و معایب بسیار کمتر هستند. برای اطلاع از قیمت خرید انواع جار شیشه ای تا انتها با ما همراه باشید. همچنین می توانید با راه های ارتباطی ذکر شده در پایان صفحه با ما تماس بگیرید.

مزایای جار شیشه ای، ظرف بسته بندی

اینگونه جار ها به دلیل دارا بودن جنس شیشه دارای مزایی هستند که آن ها را از دیگر ظروف بسته بندی مواد غذایی و غیره متمایز می کند. برخی از این مزایا عبارت اند از:

  1. شیشه قابل بازیافت است و به دفعات می تواند بازیافت شود و دوباره به ظروف شیشه ای تبدیل شود.
  2. حدود 80 درصد از شیشه ها مصرفی هنگام بازیافت در ساخت شیشه های جدید مورد استفاده قرار می گیرند.
  3. شیشه تقریبا هیچ گونه واکنشی با واد نمی دهد و به همین علت تغییری در طعم، رنگ، بو و خواص ماده ایجاد نمی کند و تا مدت های طولانی می تواند هر ماده ای را در آن به طور سالم نگهداری کرد.
  4. شیشه بدون منفذ و بدون نفوذ است و أره ای آلودگی از آن عبور نخواهد کرد.
  5. جار شیشه ای برعکس ظروف پلاستیکی بر پایه مواد طبیعی ساخته شده و پایه نفتی ندارد و بنابراین هیچ ضرری نخواهد داشت.

درب بندی جار شیشه ای به چه صورت است؟

جار های شیشه ای اکثرا قابل درب هستند. پرکاربرد ترین درب ها از جنس پلاستیک و فلز می باشند. اگر بخواهیم این دو درب را باهم مقایسه کنیم می توانمی بگوییم درب های فلزی نسبت به درب های پلاستیکی مفید تر هستند چرا که جای هیپگونه نفوذ آلودگی و گرد و غبار از محیط به درون ظرف و جای نشتی دادن مواد ظرف به بیرون در آن ها وجود ندارد. همچنین از نظر طرح، رنگ و زیبایی تنوع بالاتری نسبت به درب های پلاستیکی دارند. لازم به ذکر است که درب های پلاستیکی از نظر قیمت ارزان تر از درب های فلزی هستند. درب بندی های دیگری نیز از جنس پارچه و چوب پنبه نیز برای جار های شیشه ای وجود دارد. در بازار خرید جار شیشه ای بر اساس سلیقه ی هر شخص یا شرکت نوع درب بندی انتخاب می شود. قیمت خرید جار نیز بر اساس نوع درب، شکل، اندازه، تیراژ و کیفیت آن تعیین خواهد شد.

قیمت خرید انواع جار

جار شیشه ای با کیفیت برای مواد غذایی

یک جار شیشه ای با کیفیت دارای یک سری مشخصات است که این مشخصات عبارت اند از:

  1. رنگ سفید و متمایل نبودن رنگ جار به سبز یا آبی
  2. شفاف بودن و کدری نداشتن جار شیشه ای
  3. بی عیب و نقص بودن و داشتن تقارن
  4. نداشتن حباب

اگر یک جار شیشه ای شاخص های بالا را داشته باشد به این معنا است که در ساخت این جار شیشه ای از مواد اولیه ی درجه یک استفاده شده. چنین جار شیشه ای که از نظر کیفی در بالاترین رتبه قرار دارد عموما برای بسته بندی و نگهداری مواد غذایی استفاده می شود. جار های دیگری ک کیفیت نسبتا کمتری دارند برای دیگر مواد غیر خوراکی مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت خرید انواع جار های شیشه ای با کیفیت را از مشاوران ما در شرکت دینا بخواهید.

قیمت خرید انواع جار شیشه ای به صورت آنلاین

از طریق راه هار ارتباطی ذکر شده در پایان صفحه با ما در شرکت دینا در تماس باشید. اگر جار شیشه ای را به صورت عمده و به طور مستقیم از تولید کننده شرکت دینا سفارش دهید به علت کاهش هزینه های بسته بندی و پرداخت نکردن هزینه های اضافی به واسطه ها وجه پرداختی شما به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
کانال تلگرام: jarmarket@
پست الکترونیکی: jarmarket1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بورس فروش جارشیشه ی زیتون و بطری روغن زیتون

شیشه ی جار زیتون برای بسته بندی انواع زیتون های مختلف مانند زیتون پرورده و… …

کانال تلگرام