سه‌شنبه , ژانویه 18 2022
خانه / انواع جار شیشه ای / جارهای شیشه ای کوچک فانتزی و ارزان قیمت

جارهای شیشه ای کوچک فانتزی و ارزان قیمت

جارهای شیشه ای کوچک اغلب برای بسته بندی محصولات در حجم کم عرضه میگردند. جار های شیشه ای کوچک در مدل های مختلفی به فروش میرسند که هر کدام از آن ها کاربردهای فراوانی دارند. اما این ظروف کاربردی کجا به فروش میرسند؟ و از کجا میتوان آن ها را خریداری نمود؟
در ادامه به پاسخ این سوالات و همچنین کاربردها و مدل های مختلف جارهای شیشه ای کوچک میپردازیم.

کاربرد جارهای شیشه ای کوچک

جار های شیشه ای کوچک به دلیل اینکه میتوانند حجم کمی از محصولات مختلف را عرضه کنند کاربردهای فراوانی دارند. از کاربردهای آن ها میتوان به ارائه ی تستر محصولات، اشانتیون، بسته بندی مواد گران قیمت، نگهداری مواد کم حجم و… اشاره کرد. که در ادامه مفصلا در خصوص آن ها صحبت میکنیم.

جارهای شیشه ای کوچک مناسب برای بسته بندی تستر و اشانتیون

معمولا یکی از راه هایی که مشتریان محصولات مختلف علی الخصوص مواد غذایی برای اطمینان از کیفیت خوبِ یک محصول، انتخاب میکنند، خرید محصول به میزان اندک میباشد. بنابر این اغلب بهتر است که نمونه های کوچکی از محصولمان را عرضه کنیم تا مشتریان بتوانند محصول را تست نمایند.
اما چطور باید به بهترین شکل تستر محصولات خود را عرضه کنیم تا مشتریان را جذب نماید؟

یکی دیگر از راه هایی که برای تشویق مشتریان به خرید محصول تولیدی ما وجود دارد دادن اشانتیون میباشد. هنگامیکه شخصی محصولی را خریداری مینماید میتوان به عنوان اشانتیون میزان کمی از محصول دیگری را بصورت رایگان هدیه دهیم. این موضوع باعث میشود که مشتری جذب محصولات تولیدی ما گردد.
اما چگونه این اشانتیون را در اختیار مشتری قرار دهیم تا برای او جذاب باشد؟

همانطور که میدانیم یکی از مواردیکه در اولین مرحله مشتریان را جذب مینماید بسته بندی جذاب و شکیل محصولات است. یکی از بهترین بسته بندی ها برای محصولات در حجم کم جارهای شیشه ای کوچک هستند. بنابر این پیشنهاد ما به شما این است که برای بسته بندی محصولاتی مانند مواد غذایی (سس، رب، عسل، مربا و…) از جارهای شیشه ای کوچک استفاده نمایید.

جارهای شیشه ای کوچک مناسب برای بسته بندی زعفران و ادویه جات

اغلب محصولات گران قیمت و یا محصولاتیکه استفاده ی کمی دارند در حجم های کم به فروش میرسند. بنابر این محصولاتی مانند زعفران که از قیمت زیادی برخوردار هستند و یا بعضی از ادویه جات که میزان استفاده از آن ها کم میباشد و یا حتی محصولاتی که تاریخ انقضای کمی دارند لازم است که در حجم های اندک به فروش برسند. به همین منظور برای بسته بندی آن ها به ظروفی کوچک نیاز است . بهترین ظرف ها برای بسته بندی چنین محصولاتی جارهای شیشه ای کوچک میباشند. زیرا که این جارها در مدل های مختلف عرضه میشوند و به دلیل کیفیت خوبی که دارند برای بسته بندی موادغذایی مناسب میباشند.

ظروف شیشه ای کوچک درب دار

ظروف شیشه ای کوچک درب دار در انواع مختلفی وجود دارند. کاربرد این ظروف معمولا نگهداری مواد غذایی و سایر مواد مختلف و یا بسته بندی آن ها میباشد. یکی از از انواع ظروف شیشه ای کوچک درب دار جارهای شیشه ای کوچک میباشد که برای نگهداری مواد مختلف مانند مربا، ادویه جات و… در خانه میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

جار شیشه ای فانتزی

یکی از کاربردهای دیگر جارهای شیشه ای کوچک نیز استفاده به عنوان جارهای فانتزی در موارد مختلف است. زیرا که کوچک بودن آن ها باعث میشود که ظاهری فانتزی و جذاب داشته باشند. به عنوان مثال در تزئینات، بسیار مورد استفاده هستند. در مواد تزئینی مانند شمع ها و… میتوان استفاده و یا به عنوان گلدان های کوچک دکوری و برای پرورش گل های کوچک و… نیز میتوان از آن ها استفاده کرد.

جار شیشه ای کوچک فانتزی

انواع جارهای شیشه ای کوچک

اکثر مدل های جارهای شیشه ای در حجم های کم نیز تولید میشوند.

مانند:

  • جار شیشه ای گرد
  • چهارگوش
  • شش گوش
  • چهارگوش ساده
  • شکلاتی
  • و…

حجم این جارهای شیشه ای 40 سی سی (56 گرمی بر حسب عسل) میباشد.
سایر ویژگی ها مانند انداره درب، ارتفاع و… این محصولات را میتوانید در بخش کاتلوگ سایت مشاهده کنید.
البته سایز های بزرگ تر از این مدل ها نیز در کاتالوگ سایت قابل مشاهده هستند.

مراکز فروش جارهای شیشه ای کوچک در ایران

اما سوالی که در ابتدا بوجود آمد، این بود که جارهای شیشه ای کوچک را از کجا تهیه کنیم و این جارها کجا به فروش میرسند؟ تهیه جارهای کوچک کمی با مشکل روبروست زیرا که اغلب، جارهای شیشه ای کوچک با هدف بسته بندی محصولات در حجم های زیاد عرضه میگردند بنابر این از اندازه های بزرگی برخوردار هستند. اما ما راهی آسان برای خرید این جارهای شیشه ای در اختیار شما قرار میدهیم. شما میتوانید از طریق فروشگاه اینتنرتی جار ماکت این محصولات را تهیه نمایید. و به راحتی و از طریق بخش تماس با مای سایت راه های ارتباطی با این فروشگاه را مشاهده نمایید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
کانال تلگرام: jarmarket@
پست الکترونیکی: jarmarket1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بسته بندی با ظروف شیشه ای و کمترین هزینه

ظروف شیشه ای بسته بندی از جمله ظروفی میباشند که دارای قیمت بسیار مناسب و …

کانال تلگرام