جمعه , مارس 5 2021
خانه / ظرف جار / تولید و فروش جار شیشه ای با قیمت مناسب

تولید و فروش جار شیشه ای با قیمت مناسب

تولید و فروش جار شیشه ایی با قیمت مناسب در ایران در شرکت های تولیدکننده مختلفی انجام می شود. اما کجا می توان به طور مستقیم با این تولیدکننده های جار شیشه ایی ارتباط گرفت؟ قیمت مناسب ظروف جار شیشه ایی چه قدر است؟ چه مدل هایی در این ظروف وجود دارد؟ کدام مدل مناسب کار شماس؟ اگر تازه شروع به کار بسته بندی و عرضه ی محصولات حود کرده اید چگونه می توانید در این زمینه مشاوره بگیرید؟ با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات فوق پاسخ دهیم.

تولید کننده های مختلفی در سراسر جهان وجود دارد اما برای آنکه بتوانید راحت تر خرید خود را انجام دهید و قیمت مناسب تری برای شما باشد توصیه ی ما این است که از ظروف بسته بندی تولید داخل ایران استفاده کنید.

در شهرهای مختلفی این تولیدکننده ها مشغول به تولید جار شیشه ایی هستند مانند تهران، اصفهان، مشهد، همدان، شیراز و …

برای انکه بتوانید خرید خود را مستقیم انجام دهید خوشبختانه گوگل این موضوع را برای همه رفراهم کرده است.

شما در سایت جار مارکت می توانید به طور مستقیم خرید جار شیشه ایی خود را از شرکت دینا که انواع مختلفی از ظروف جار شیشه ایی را تولید و عرضه می کند انجام دهید.

تولید و فروش جار شیشه ای

قیمت ظروف جار شیشه ایی

قیمت ظروف جار شیشه ایی تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می شود. این عوامل موارد زیر می باشد که به تفکیک در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد:

 • ابتدا کیفیت: کیفیت یکی از مهمترین عوامل است در بازار شاهد نوع های مختلفی از شیشه هستیم منظور از کیفیت میزان شفافیت شیشه و ضخامت آن است میزان شفافیت که کاملا مشخص بوده به طور مثال می بینیم که بعضی شیشه ها رنگی متمایل به سبز دارند و بعضی کاملا سفید مسلما نوع های سفید در بازار قیمت بالاتری را دارند و هم چنین میزان ضخامت باید شیشه ها دارای ضخامتی مناسب باشند چرا که نازک بودن آن باعث شکنندگی بیشتر آن خواهد بود.
 • مورد دوم خرید از کدام یک از موارد خواهد بود مغازه ها، فروشگاه های بزرگ، نمایندگی ها، تولیدکننده ها جار شیشه ای: به طور قطع خرید از نمایندگی ها و تولیدکننده ها با قیمت پایین تری نسبت به مغازه ها و فروشگاه ها خواهد بود.
 • میزان خرید: خرید به صورت انبوه برای فردی که قصد ادانه ی کار به طور مداوم دارد بسیار به صرفه تر می باشد و خرید خرد قیمت بالاتری را خواهد داشت.

قیمت ظروف جار شیشه ایی

انواع جار شیشه ایی

انواع جار شیشه ایی از لحاظ شکل و حجم در شرکت دینا دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. مدل ها از لحاظ شکل به صورت زیر می باشد:

 • جار شیشه ایی استوانه یا گرد
 • جار شیشه ایی چهارگوش
 • جار شیشه ایی شش گوش
 • جار شیشه ایی هشت گوش
 • جار شیشه ایی کشکولی
 • جار شیشه ایی مدل درب کانتینری
 • جار شیشه ایی کوپ ساده
 • جار شیشه ایی کوپ عینکی
 • جار شیشه ایی شکلاتی
 • جار شیشه ایی شش گوش کتابی
 • و …

از لحاظ سایز نیز از سایز های بسیار کوچک مانند 30 سی سی تا 2 کیلو می باشد.

برای آنکه بدانید در این بازار رقابتی از کدام نوع جار شیشه ایی استفاده کنید که بتوانید با بقیه محصولات بخوبی رقابت کنید و فروش بالاتری را داشته باشید باید انتخاب هوشمندانه تری داشته باشید.

بیشترین نوع استفاده در جارهای شیشه ایی مدل هایی با وزن های 350 سی سی و 700 سی سی می باشد. این دو نوع از جارهای شیشه ایی به طور معمول نیم کیلو و یک کیلو وزن خواهد گرفت البته وزن گفته شده برای عسل بوده و به طور قطع برای محصولات مختلف این وزن با توجه به چگالی آن مختلف خواهد بود.

برای مشاوره در این زمینه می توانید با مشاوران و مدیران فروش ما ارتباط بگیرد تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

انواع جار شیشه ایی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
کانال تلگرام: jarmarket@
پست الکترونیکی: jarmarket1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید انواع جار شیشه ای ترشی

  از جار های شیشه ای امروزه در بسته بندی و نگهداری انواع مواد مخصوصا …

کانال تلگرام